Shot-trek - 2007 yilgi qishki Osiyo o'yinlarida tezyurar uchish - erkaklar 1500 metrga - Short track speed skating at the 2007 Asian Winter Games – Mens 1500 metres - Wikipedia
Erkaklar 1500 metrga 2007 yilgi qishki Osiyo o'yinlarida | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Joy | Vuxuan gimnaziyasi | |||||||||
Sanalar | 29 yanvar | |||||||||
Raqobatchilar | 7 millatdan 20 nafari | |||||||||
Medalchilar | ||||||||||
| ||||||||||
SHort-trekda tezkor uchish da 2007 yilgi qishki Osiyo o'yinlari | ||
---|---|---|
500 m | erkaklar | ayollar |
1000 m | erkaklar | ayollar |
1500 m | erkaklar | ayollar |
O'rnimizni | erkaklar | ayollar |
The erkaklar 1500 metrga da 2007 yilgi qishki Osiyo o'yinlari 2007 yil 29 yanvarda bo'lib o'tdi Vuxuan gimnaziyasi, Xitoy.
Jadval
Hamma vaqtlar Xitoyning standart vaqti (UTC + 08: 00 )
Sana | Vaqt | Tadbir |
---|---|---|
2007 yil 29-yanvar, dushanba | 18:50 | Issiqlik |
19:30 | Yarim final | |
20:00 | Finallar |
Natijalar
- Afsona
- DNF - Tugatmadim
- DNS - Boshlamadim
Issiqlik
Issiqlik 1
Rank | Sportchi | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|
1 | Satoru Terao (JPN ) | 2:28.292 | Q |
2 | Song Kyung-taek (KOR ) | 2:28.327 | Q |
3 | Aslan Daumov (KAZ ) | 2:30.142 | Q |
4 | Tsay Ping-yuan (TPE ) | 2:30.899 | |
5 | Ganbatin Monx-Amidral (MGL ) | 2:39.405 |
Issiqlik 2
Rank | Sportchi | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|
1 | Li Ye (CHN ) | 2:43.549 | Q |
2 | Djunji Ito (JPN ) | 2:43.792 | Q |
3 | Ro Sun-chol (PRK ) | 2:44.971 | Q |
4 | Andrey Smetanin (KAZ ) | 2:54.732 | |
5 | Lyu Ming-Syen (TPE ) | 2:55.453 |
Issiqlik 3
Rank | Sportchi | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|
1 | Ah Xen Su (KOR ) | 2:35.516 | Q |
2 | Lyu Syaoliang (CHN ) | 2:35.739 | Q |
3 | Xan Chol-min (PRK ) | 2:37.767 | Q |
4 | Cheng Yi-lun (TPE ) | 2:38.546 | |
5 | Artur Sultangaliyev (KAZ ) | 2:38.585 |
Issiqlik 4
Rank | Sportchi | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|
1 | Li Xosuk (KOR ) | 2:32.124 | Q |
2 | Sui Baoku (CHN ) | 2:32.451 | Q |
3 | Shinichi Tagami (JPN ) | 2:32.466 | Q |
4 | Ri Chol-qo'shiq (PRK ) | 2:34.221 | |
— | Gantömöriin Monxdorj (MGL ) | DNF |
Yarim final
Issiqlik 1
Rank | Sportchi | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|
1 | Ah Xen Su (KOR ) | 2:24.843 | QA |
2 | Song Kyung-taek (KOR ) | 2:24.960 | QA |
3 | Lyu Syaoliang (CHN ) | 2:25.261 | QA |
4 | Satoru Terao (JPN ) | 2:26.853 | QB |
5 | Aslan Daumov (KAZ ) | 2:31.123 | QB |
6 | Ro Sun-chol (PRK ) | 2:35.376 | QB |
Issiqlik 2
Rank | Sportchi | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|
1 | Li Xosuk (KOR ) | 2:22.000 | QA |
2 | Sui Baoku (CHN ) | 2:22.288 | QA |
3 | Li Ye (CHN ) | 2:22.466 | QA |
4 | Shinichi Tagami (JPN ) | 2:22.728 | QB |
5 | Djunji Ito (JPN ) | 2:23.584 | QB |
6 | Xan Chol-min (PRK ) | 2:28.463 | QB |
Finallar
Final B
Rank | Sportchi | Vaqt |
---|---|---|
1 | Satoru Terao (JPN ) | 2:21.918 |
2 | Djunji Ito (JPN ) | 2:22.239 |
3 | Shinichi Tagami (JPN ) | 2:22.441 |
4 | Aslan Daumov (KAZ ) | 2:26.328 |
— | Ro Sun-chol (PRK ) | DNS |
— | Xan Chol-min (PRK ) | DNS |
Yakuniy A
Rank | Sportchi | Vaqt |
---|---|---|
Sui Baoku (CHN ) | 2:20.590 | |
Ah Xen Su (KOR ) | 2:20.679 | |
Li Ye (CHN ) | 2:21.131 | |
4 | Song Kyung-taek (KOR ) | 2:21.133 |
5 | Lyu Syaoliang (CHN ) | 2:23.847 |
6 | Li Xosuk (KOR ) | 3:09.786 |